środa, Wrzesień 18th, 2019

You are here: / Kartony Luboń / producent kartonów mazowieckie

producent kartonów mazowieckie

producent kartonów mazowieckie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Sztuka aranżacji wnętrzOd kiedy przeprowadziłem się do dużego miasta lubię obserwować jak buduje się wieżowce. Nie wiem z czego wynika przyjemność, jaką z tych obserwacji czerpię, być może ma to coś wspólnego z tym co odczuwa ogrodnik doglądając i pielęgnując zasadzone przez siebie drzewo. Architektura nie jest moją domeną, więc nie jestem w stanie ugryźć budowy wieżowca od strony technicznej. Interesujące wydaje mi się głównie to, jak stopniowo budynek zaczyna wpisywać się w krajobraz oraz stawianie kolejnych pięter.

Wiecie, co w pierwszej kolejności pojawia się na dachu nowo wzniesionego piętra? To logiczne – przenośna toaleta. W budynku na etapie budowy nie działają jeszcze ani windy, ani kanalizacja, a pracujący na wysokościach robotnicy nie będą przecież za każdym razem schodzili za potrzebą na sam dół.
A wiecie, co zapewnia wieżowcowi stabilność? W środku każdego wysokościowca znajduje się gruby filar na którym trzyma się cała konstrukcja. W środku tego filaru zazwyczaj znajduje się winda oraz klatka schodowa.

Podobne artykuły tematyczne:

YOU MIGHT ALSO LIKE